У Великосорочинській громаді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 09:00

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

В цей день по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Великосорочинській громаді відбувся урочистий захід, в якому взяли участь секретар сільської ради Світлана МОСКАЛЕНКО, заступники сільського голови Тетяна МІЛЬКО, Олександр ЧЕРНИШ та Петро ПРОСКУРА, працівники виконавчого комітету сільської ради та його структурних підрозділів і всі бажаючі.

«Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв рідної землі. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна не раз підіймалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Сьогодні ми знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстоював і відстоює майбутнє для України. Вічна пам’ять і шана Героям! Перемоги, миру і процвітання нашій державі! Слава Україні!» - зазначила у своєму виступі секретар сільської ради Світлана МОСКАЛЕНКО.

Тематичний документальний фільм зворушливо і проникливо переніс усіх учасників зібрання у той трагічний для нашої країни хід історії. Усіх, хто загинув під час Революції Гідності, всіх Героїв Небесної Сотні, всіх хто віддав і віддає своє життя за неньку Україну вшанували хвилиною мовчання.

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!

Вічна і світла пам’ять Патріотам, які загинули в боротьбі за нашу свободу…

Не забудемо! Не пробачимо! Герої не вмирають! Слава Україні!

Захід підготовлено та проведено фахівцями відділу ОКМС виконавчого комітету сільської ради.