ЛІДЕРИ УКРАЇНИ ТА США ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ВІДВІДАЛИ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР

Дата: 20.02.2023 15:00

Лідери України та США вшанували пам’ять загиблих українських захисників та відвідали Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир

Президент України Володимир Зеленський і Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден, який перебуває з візитом у нашій країні, відвідали Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир у Києві.

Глави держав ознайомилися з історією храму та його функціонуванням у часи російського вторгнення.

Президенти України та США також поклали квіти до Стіни пам’яті загиблих за Україну, розташованої біля Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Володимир Зеленський і Джозеф Байден ушанували пам’ять українських героїв хвилиною мовчання.