У ПОЛТАВСЬКІЙ ОВА ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НАД ВНЕСЕННЯМ ЗМІН ДО СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ
У Полтавській ОВА продовжують працювати над внесенням змін до Стратегії регіонального розвитку області
28 лютого в обласній військовій адміністрації розпочали друге коло засідань робочої групи із внесення змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавщини на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації. Структурні підрозділи представлять доопрацьовані пропозиції та буде узгоджено остаточний варіант.
Засідання відбулося під головуванням заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації Ігоря Панченка.
Свої доопрацювання представили Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики, управління інфраструктури та управління цифрової трансформації ОВА.
На засіданні обговорили питання виокремлення цифрової трансформації в окрему стратегічну ціль, оскільки цей вектор відкриває нові можливості розвитку усіх сфер регіону.
«Пропоную перенести із завдань управління інфраструктури до управління цифрової трансформації впровадження електронної системи оплати проїзду, – наголосив Ігор Панченко. – Наразі немає концепції впровадження Smart Parking на рівні територіальних громад щодо оплати паркування. Прошу управління інфраструктури дослідити це питання і запропонувати відповідні зміни в розділ цифровізації».
Крім того, члени робочої групи пропрацювали такі напрями: формування житлового фонду для проживання внутрішньо переміщених осіб; розробка та впровадження геоінформаційних систем; запровадження системи роздільного збирання ТПВ із метою використання відходів як вторинної сировини, а також можливості їх використання як палива.