НА ПОЛТАВЩИНІ ПРОВОДЯТЬ ЧЕМПІОНАТ ІЗ БОКСУ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Дата: 02.03.2023 11:00

На Полтавщині проводять чемпіонат із боксу серед юніорів та юніорок

У Полтаві триває триденний обласний чемпіонат із боксу серед юніорів та юніорок. 130 спортсменів змагаються у 13 вагових категоріях. В урочистому відкритті заходу взяв участь начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Завдяки воїнам ЗСУ синьо-жовтий прапор підіймається на деокупованих територіях України, а завдяки перемогам спортсменів – на світових аренах. Кожен переможець світового рівня починав із місцевих змагань. 130 спортсменів із різних куточків області з'їхалися на чемпіонат Полтавської області з боксу серед юніорів та юніорок. Бажаю нашій молоді показати всю майстерність. Тренерам – оцінити результати роботи, перспективи розвитку вихованців», – сказав Дмитро Лунін.

Кращі боксери потраплять до збірної області й представлятимуть Полтавщину на чемпіонаті України з боксу.