У ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ЦНАПУ

Дата: 03.03.2023 11:00

У Великосорочинській громаді обговорили питання створення ЦНАПу

Заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко спільно з начальником Миргородської РВА Віталієм Дяківничем відвідали Великосорочинську громаду.

Разом із головою громади Олександром Тищицьким і спеціалістом із адміністративної децентралізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру Анатолієм Молошним обговорили питання зі створення ЦНАПу, зокрема пошуку відповідного приміщення.

«Напрацювали кілька варіантів вирішення проблеми. Більше подробиць і деталей згодом! Консолідуємо зусилля, аби забезпечити жителів регіону якісними адмінпослугами», – розповів Ігор Панченко.

Крім того, представники влади відвідали місцевий пункт незламності та ліцей імені Гоголя, в якому навчаються 450 дітей, більше 90% із них – офлайн. Оглянули укриття, в якому учні перебувають під час повітряних тривог. Ігор Панченко перевірив роботу інтерактивних дошок й електронного журналу.