ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Дата: 04.03.2023 08:00

Щодо оформлення заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України

Станом на вівторок, 28 лютого, отримано 10 тисяч заяв від ветеранів з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України.

Надалі, за умовами проєкту, можливість подачі заяв в електронній формі тимчасово призупиняється задля проведення моніторингу якості надання послуги, завершення процесу виплати коштів на банківські картки заявникам та удосконалення технічних процесів.

Якщо Ви не встигли подати заяву – не засмучуйтесь!

Невдовзі розпочнеться другий етап оформлення заяв для наступних 15 тисяч заявників! Дізнайтесь завчасно про міжнародний номер свого банківського рахунку (IBAN) та оформіть електронний підпис.

Так, ми запускатимемо дану послугу кількома етапами, щоб Ви мали час на уточнення документів, а ми – на верифікацію даних з реєстрів.

Про початок наступного етапу подачі заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України буде повідомлено на інформаційних ресурсах  Мінветеранів.

І нагадуємо, що подача заяви на отримання грошової допомоги – безкоштовна та заповнюється отримувачем самостійно. Не передавайте свої особисті дані третім особам!

Більше про проєкт: https://bit.ly/3YSUf9h

Міністерство у справах ветиранів України