ВІКТОР ЛИСАК: «ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19 – ЦЕ ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ ЗАПОБІЖНИКІВ ПОШИРЕННЯ ІНФЕКЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ»

Дата: 06.03.2023 13:30

Фото без описуФото без описуФото без опису

Віктор Лисак: «Щеплення від COVID-19 – це один із головних запобіжників поширення інфекції на території області»

Із початку пандемії на Полтавщині захворіли 221 746 людей. У найбільшій групі ризику перебувають люди вікової групи від 60 років. Незмінно актуальними лишаються дотримання особистої гігієни, профілактичні заходи та вакцинація.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Віктор Лисак під час апаратної наради.

«За минулий тиждень захворіли 472 людини. Це плюс 128 осіб до попереднього. Кількість людей, які одужали, на жаль, зменшилася на 69. За тиждень одужали 320 людей», – зауважив Віктор Лисак.

Для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 визначено 31 лікарняний заклад, де розгорнуто 2410 ліжок.

Відпрацьований механізм надання медичної допомоги хворим на COVID-19 переселенцям, які тимчасово проживають у гуртожитках, дитячих садках, школах, де є великий ризик розповсюдження вірусної інфекції. Передбачено виділення окремих приміщень для ізоляції хворих.

За словами Віктора Лисака, з початку епідемічного підйому в області не припинялася робота з вакцинації серед населення області. Проведено 1 499 258 щеплень від COVID-19.

За останній тиждень вакцинувалися 1944 людини.

«В області працюють 124 пункти щеплення та 69 мобільних бригад. Робота щодо вакцинації населення продовжується. Щеплення від COVID-19 – це один із головних запобіжників поширення інфекції на території області», – зауважив Віктор Лисак.