СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ПОТЕПЛІННЯ З 9 БЕРЕЗНЯ

Дата: 06.03.2023 16:00

Синоптики прогнозують потепління з 9 березня

Цього тижня погода на території Полтавської області буде мінливою. Очікуються невеликі дощі й мокрий сніг. Вітер – 7-12 м/с, 8 березня прогнозують пориви вітру – 15-18 м/с. Про це повідомили в обласному центрі з гідрометеорології.

Із середини тижня очікується підвищення температури, що призведе до утворення в нічні та ранкові години туманів.

7 березня – хмарно з проясненнями, вночі буде без істотних опадів, вдень – невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі – 0-5º морозу, вдень – 2-7º тепла.

8-9 березня – хмарно з проясненнями, вночі – без істотних опадів, вдень – невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман. Вітер південний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20м/с. Температура вночі – від 1º морозу до 4º тепла, вдень – 7-12º тепла.

10 березня – дощ. Температура вночі – 0-5º тепла, вдень – 5-10º тепла.

11 березня – без істотних опадів. Температура вночі – 0-5º тепла, вдень – 5-10º тепла.