У Великосорочинській громаді провели в останній путь Героя, захисника незалежної України Плоханя Миколу Леонідовича

Дата: 08.03.2023 16:00

Шановна Великосорочинська громадо!

Сьогодні ми провели в останній путь нашого Героя, захисника незалежної України Плоханя Миколу Леонідовича.

Микола Леонідович народився 26 квітня 1993 року в с. Солонці. У 1999 році пішов до 1 класу Солонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яку закінчив у 2008 році. Хлопець ріс працьовитим, товариським, ввічливим, доброзичливим. По закінченню школи вступив до Полтавського ліцею і отримав спеціальність робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель.

Після навчання повернувся додому, почав працювати охоронцем у смт.Гоголеве, згодом водієм на місцевому підприємстві ТОВ АФ «Зоря-Агро».

У 2019 році одружився та проживав із родиною у с.Сагайдак.

З грудня 2022 року наш земляк захищав суверенітет та незалежність нашої держави.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 2 березня 2023 року від отриманих поранень несумісних із життям, Микола Плохань загинув.

Микола Леонідович був люблячим чоловіком, хорошим батьком, уважним сином та братом. Він завжди був сміливим і відважним, ніколи не ховався за чиюсь спину.

Не передати словами біль, що пронизує наші душі. Це непоправна втрата не лише для нашої громади, а й для всієї України. Ми ніколи не забудемо нашого захисника-Героя, який віддав своє життя захищаючи свободу свого народу.

Великосорочинська сільська рада, її виконавчий комітет, депутатський корпус, жителі усієї Великосорочинської громади розділяють непоправне горе з усіма рідними і близькими Миколи Плоханя.

Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю нашого Захисника, гідного сина незламного українського народу.

Не забудемо. Не пробачимо. Вічна пам'ять і вічний спокій нашому Герою. Герої не вмирають! СЛАВА УКРАЇНІ!