У Великосорочинській ТГ провели ревізію частини доріг громади
Дата: 11.03.2023 14:00
Кількість переглядів: 106
На минулому тижні сільський голова Олександр ТИЩИЦЬКИЙ разом із представниками дорожніх служб, старостами та депутатом сільської ради Наталією КРОТ провели ревізію частини доріг Великосорочинської громади.
У кожному старостинському окрузі є чимало доріг, як загального користування, так і комунальної власності, які потрібно ремонтувати.
В ході робочої поїздки визначилися із дорогами, які потребують першочергового ремонту та окреслили плани співпраці на 2023 рік. А також визначилися із участками доріг, на яких необхідно відвести ділянки для встановлення пішохідних переходів та відповідних знаків задля безпеки дорожнього руху.
Зазначимо, що у 2022 році на ремонт доріг Великосорочинська громада із місцевого бюджету виділила 40 215 281,85 грн.