У Великосорочинській громаді перейменували 46 назв вулиць та провулків

Дата: 14.03.2023 12:00

З метою впорядкування назв вулиць та провулків в населених пунктах Великосорочинської сільської територіальної громади, відповідно до п. 6 ст. 7 Прикінцевих Положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режиму (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, в зв’язку із військовим вторгненням російської федерації на територію України 24.02.2022 року, вчинення масових військових злочинів російської федерації проти України, підпункту 10, п. б ст. 30, ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 23 листопада 2022 року, на засіданні 24 позачергової сесії Великосорочинської сільської ради 8 скликання, депутати ради прийняли рішення № 16 «Про перейменування назв вулиць та провулків в населених пунктах Великосорочинської сільської територіальної громади».