КОРИСНО ДЛЯ КОЖНОГО: В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ ЦИКЛ СОЦІАЛЬНИХ РОЛИКІВ З ПОРАДАМИ ПСИХОЛОГІВ

Дата: 14.03.2023 14:00

Корисно для кожного: в Україні створили цикл соціальних роликів з порадами психологів

Від ранку 24 лютого 2022 року життя кожного з нас змінилось. Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну багато українців опинились у надскладній ситуації та потребують психологічної підтримки чи поради.

Як розмовляти з дитиною про війну? Як справлятися зі стресом? Як впоратись з синдромом “того, хто вижив” та зберегти емоційний зв’язок у тимчасовій розлуці з родиною? “Корисно для кожного” зібрали прості та дієві поради, аби допомогти.

Дивіться всі 8 серій циклу “Корисно для кожного”, створеного Асоціацією кіноіндустрії України. Режисерами проєкту виступили Олег Маламуж (“Мавка. Лісова пісня”) та Ольга Гібелінда.