НА ПОЛТАВЩИНІ ДІЮТЬ 467 ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 18.03.2023 14:00

На Полтавщині діють 467 пунктів незламності

В ефірі національного телемарафону начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін розповів про подальшу долю пунктів незламності в області.

Сьогодні питання оптимізації їх роботи виносилося на онлайн-засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«На онлайн-засіданні розглянули зокрема варіант переведення у «сплячий режим» частини пунктів незламності, однак вони повинні бути готові у разі потреби відразу розгорнутися. Це питання мають спільно відпрацювати органи влади й місцевого самоврядування та узгодити фінальний варіант на засіданнях регіональних комісій ТЕБ і  НС», – зазначив Дмитро Лунін.

Загалом у Полтавській області розгорнуті 467 пунктів незламності.