ОБЛАСНІ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ОПУБЛІКУВАЛИ ПРОГРАМИ ВИСТУПІВ НА КВІТЕНЬ

Дата: 22.03.2023 18:00

Обласні заклади культури опублікували програми виступів на квітень

Заклади культури обласного підпорядкування – театр імені Гоголя, симфонічний оркестр, обласна філармонія та театр ляльок – оприлюднили репертуарний план виступів на квітень та чекають глядачів на своїх рідних сценах.

Шанувальники мистецтва можуть насолодитися виступами улюблених артистів протягом місяця. Колективи з нетерпінням чекають і дітей, і дорослих на вистави, мистецькі заходи, концерти.

Більше інформації про репертуар – на офіційних сайтах закладів та їхніх сторінках у соціальних мережах.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.