У ПОЛТАВІ СТАРТУЄ ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ У РАМКАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОЇ АКЦІЇ «ПРАВО ЗНАТИ»

Дата: 22.03.2023 12:00

У Полтаві стартує цикл вебінарів у рамках правопросвітницької акції «Право знати»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вже другий рік поспіль продовжує практику правопросвітницьких вебінарів «Право знати».

Ініціатива має на меті поінформувати громадян про найбільш актуальні питання сьогодення, навчити вирішувати свої повсякденні питання у правовий спосіб.

У якості спікерів до участі у вебінарах запрошені профільні експерти з числа партнерів системи безоплатної правової допомоги у Полтавській області: представники правоохоронних органів, органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, адвокати.

До участі в акції запрошуються всі бажаючі.

Вебінари проводитимуть щочетверга. 23 березня 2023 року о 15.00. стартує перший такий вебінар із відповідного циклу на тему: «Державний ринковий нагляд та надання адміністративних послуг».

Питання, які будуть висвітлені під час заходу:

1. У чому полягає важливість та необхідність роботи відділу надання адміністративних послуг Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

2. Основні завдання відділу з питань надання адміністративних послуг:

- інформація щодо суб’єкта надання адміністративної послуги, центрів надання адміністративних послуг;

- нормативні акти, якими регламентується відділ під час надання адміністративних послуг;

- умови отримання адміністративної послуги.

3. Які відбулись основні зміни в законодавстві ( в тому числі на період дії воєнного стану в Україні) з питань надання адміністративних послуг.

4. Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.

5. Повноваження органів ринкового нагляду під час здійснення заходів державного ринкового нагляду.

6. Загальні вимоги щодо безпечності нехарчової продукції та її відповідність Технічним регламентам.

У якості спікерів: заступниця начальника відділу надання адміністративних послуг Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Анна Корсун та заступник начальника відділу ринкового нагляду Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Микола Папуга.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися до 18:00 22 березня за наступним посиланням

YOXGb17A/viewform?usp=sf_link

Запрошуємо на правопросвітницькі вебінари буде цікаво, корисно та пізнавально!

До зустрічі на вебінарі!