НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЄ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМИХ КУЛЬТУР

Дата: 24.03.2023 16:00

На Полтавщині триває підживлення озимих культур

В області триває комплекс весняно-польових робіт. Аграрії готують ґрунт під посів, підживлюють рослини мінеральними добривами. Обробляють поля.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Загалом під озимими в області – 228 тис. гектарів, із них 216 тис. – під пшеницею. Переважна більшість культур – у доброму стані, – зауважив Дмитро Лунін. – Аграрії продовжують тримати свій фронт».

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.