ЧЕРЕЗ РІК ПІСЛЯ ПОЧАТКУ РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ НАТО ЗАЛИШАЄТЬСЯ СИЛЬНОЮ

Дата: 25.03.2023 14:00

Через рік після початку російського вторгнення підтримка України з боку НАТО залишається сильною

Коли Росія розпочала своє жорстоке, неспровоковане вторгнення в Україну, країни НАТО рішуче підтримали Україну.

Через рік  підтримка сильна як ніколи, а допомога країн НАТО сприяє успіхам на полях битв по всій Україні.

У той час як НАТО безпосередньо надає нелетальну та гуманітарну допомогу, окремі держави-члени надають відважним українським захисникам необхідну для захисту своєї батьківщини військову техніку: озброєння, боєприпаси, бойові машини піхоти та танки. Кремль не виявляє жодних ознак припинення своєї безглуздої війни, тому країни НАТО підтримуватимуть Україну стільки, скільки це буде потрібно.