Дата: 24.03.2023 13:00

Фото без опису

24 березня 2023 року відбулася 29 сесія Великосорочинської сільської ради 8 скликання. Депутати розглянули всі питання порядку денного та прийняли ряд важливих рішень.

👉 Затвердили Програму фінансової підтримки військової частини А0732 на 2023 рік. Сума фінансування Програми становить 3,5 млн. грн.

👉 Внесли зміни до Програми підтримки учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території України, учасників антитерористичних операцій та Операції об’єднаних сил в східних областях України та членів їх сімей – мешканців територіальної громади Великосорочинської сільської ради на 2023 рік, а саме збільшили суму фінансування Програми на 600 000,00 грн. Загальна сума фінансування Програми становить 1,5 млн. грн.

👉 Затвердили автобусний маршрут с.Великі Сорочинці - с-ще Декабристів (через с.Цисеве, с.Великий Байрак).

👉 Затвердили Програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Великосорочинської сільської територіальної громади Миргородського району Полтавської області на 2023 рік в сумі 150 000,00 грн.

👉 Внесли зміни до бюджету Великосорочинської сільської територіальної громади на 2023 рік.

👉 А також розглянули ряд земельних питань.