Рік тому, 31 березня 2022 року, Великосорочинська громада втратила свого Героя – жителя с.Ковалівка Сергія ГОКОВА.

Дата: 31.03.2023 10:00

Керівники громади разом із жителями Ковалівського старостинського округу вшанували пам'ять та поклали квіти до могили загиблого воїна, а також відкрили куточок пам’яті Сергія ГОКОВА у Ковалівському народному музеї. Тут зібрані його фото, нагороди, шеврони та цінні речі.

За високий професіоналізм Сергій Вікторович отримав численні відзнаки - нагрудний знак "Ветеран війни", нагрудний знак «Козацький хрест ІІІ ступеня», нагрудний знак ССО "Вовк 4 ступеня", медаль "За військову службу Україні", орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) та медаль від Організації Об'єднаних Націй за участь в миротворчій місії у Конго.

Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, виконуючи свій патріотичний обов’язок, 31 березня 2022 року, від отриманих поранень, несумісних із життям, Сергій ГОКОВ загинув.

Похований відважний воїн на батьківщині - у рідному селі Ковалівка.

Низький уклін та вічна пам’ять нашому Герою!

Збережімо пам’ять у наших серцях про тих, хто стояв на захисті кожного з нас і до останнього подиху був вірним важкому та водночас почесному обов’язку Захисника!

Герої не вмирають!🇺🇦