ДМИТРО ЛУНІН ПІДБИВ ПІДСУМКИ ТИЖНЯ У ТРАДИЦІЙНОМУ ДАЙДЖЕСТІ

Дата: 10.04.2023 08:00

Дмитро Лунін підбив підсумки тижня у традиційному дайджесті

Цього тижня за рішення Ради оборони області скоротили комендантську годину. Вона триває на Полтавщині з 00:00 до 04:00.

Аграрії вже засіяли чверть від запланованого обсягу ранніх зернових і зернобобових.

Також упродовж останніх трьох тижнів в області фіксують підйом рівня захворюваності на COVID-19.

«Працюємо над розробкою спроможної мережі закладів охорони здоровʼя Полтавщини. Крім того, незабаром у Лубнах запрацює відділення гемодіалізу.  Будівельні роботи вже завершили», ¬- розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За його словами, Миргород відвідала перший заступник міністра соцполітики Дарія Марчак. Обговорили питання підтримки ВПО й розвитку реабілітації.

Також область отримала від ЮНІСЕФ більше тисячі наборів «Школа в коробці».

«Разом із нардепом Олексієм Устенком оглянули інноваційний навчально-практичний центр у ПТУ №44 у Миргороді. Побували у музеї дипломних робіт, створеному на базі фахового коледжу імені Миколи Гоголя. Відвідали Луганський національний університет імені Шевченка. Цей виш  вдруге «переїхав» на територію нашої області», - розповів очільник області.

Також цього тижня, колектив Полтавської ОВА долучився до акції з прибирання територій.

«Вишивка «білим по білому» має всі шанси поповнити список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО», - додав Дмитро Лунін.

Серед спортивних здобутків: представники Полтавщини завоювали сім нагород на чемпіонаті України з Комбат Дзю-Дзюцу та здобули повний комплект медалей на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу.