ПОЛТАВЩИНА ЛІДИРУЄ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ, ЯКІ НАЙБІЛЬШЕ ВИДАЛИ ВАУЧЕРІВ НА НАВЧАННЯ

Дата: 10.04.2023 12:00

Полтавщина лідирує серед областей, які найбільше видали ваучерів на навчання

Із початку року обласна служба зайнятості видала 344 ваучери на навчання.

«Такі документи дозволяють пройти додаткове навчання, оплачуване державою, і в результаті освоїти новий фах чи підвищити кваліфікацію. Мешканці області проходять перепідготовку в галузі медицини та сільгоспвиробництва. На оплату навчання залучено близько 1,8 млн грн», ­– розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Також розпочався підбір претендентів для отримання другої вищої освіти за визначеними напрямами.

Дізнатися більше про перелік професій та категорій, які можуть скористатися ваучером, можна за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Довідково. Ваучер – це документ, на підставі якого здійснюються перепідготовка за робітничою професією; підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового / освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями й спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.