НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЄ ПОСІВНА

Дата: 10.04.2023 14:00

На Полтавщині триває посівна

Аграрії вже засіяли чверть від запланованого обсягу ранніх зернових і зернобобових. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Уже засіяли 26 тисяч гектарів. Сіють ярі пшеницю і ячмінь, горох та овес. Наближаються до завершення підживлення озимини. Дощова погода дещо стримує роботу, але наші аграрії надійно тримають стрій. Дякуємо кожному з них за самовіддану працю», – розповів Дмитро Лунін.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.