ЖИТЕЛІ ПОЛТАВЩИНИ АКТИВНО ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Дата: 11.04.2023 08:00

Жителі Полтавщини активно долучаються до бригад «Гвардії наступу»

Полтавщина – у п’ятірці областей, жителі яких найбільше долучилися до штурмових бригад «Гвардії наступу».

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Основний штат підрозділів уже укомплектований. Формується резерв. Подати анкету добровольці, як і раніше, можуть двома способами: на офіційному сайті (https://storm.mvs.gov.ua/) рекрутингової кампанії або у центрах надання адмінпослуг, – сказав Дмитро Лунін. – Міць України – у її людях. Мотивованих та відважних. Саме вони – основа нових підрозділів».

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.