ІГОР ПАНЧЕНКО ВІДВІДАВ ПАМ’ЯТКУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ – САДИБУ МУРАВЙОВИХ-АПОСТОЛІВ

Дата: 13.04.2023 14:00

Ігор Панченко відвідав пам’ятку державного значення – садибу Муравйових-Апостолів

11 квітня заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко за дорученням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна та в межах рекомендацій постійної комісії облради з питань освіти, науки та культури відвідав пам’ятку державного значення – садибу Муравйових-Апостолів.

«На жаль, нині садиба – під загрозою знищення. Разом із працівниками Департаменту культури і туризму ОВА, Полтавського державного аграрного університету та місцевої влади обговорили план дій», – розповів Ігор Панченко.

За його словами, наразі необхідно розробити містобудівну документацію – детальний план території, щоб уточнити межі й визначити цільове призначення земель. Після розгляду і затвердження цього документа можливе виготовлення землевпорядної документації.