УРЯД СХВАЛИВ СТРАТЕГІЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ

Дата: 13.04.2023 18:00

Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо внутрішнього переміщення

На державному рівні триває активна робота щодо підтримки ВПО. Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року, розроблену за ініціативи Мінреінтеграції.

«Стратегією передбачена комплексна державна підтримка переселенців на всіх етапах – від евакуації й до моменту повернення до рідної домівки, – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. – Увага зосереджена на 5 стратегічних цілях. Реагуванні на виклики внутрішнього переміщення, безпечній евакуації з небезпечних районів. Адаптації, інтеграції та розвитку ВПО на новому місці проживання. Підтримці безпечного повернення до покинутого місця проживання й реінтеграції. Важливою складовою є надання фахової психологічної допомоги населенню».

За словами очільника області, Полтавщина прийняла понад 200 тисяч переселенців із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Стала гуманітарним хабом під час війни. Продовжує забезпечувати необхідним людей, які цього потребують.