ДМИТРО ЛУНІН ПІДБИВ ПІДСУМКИ ТИЖНЯ У ТРАДИЦІЙНОМУ ДАЙДЖЕСТІ

Дата: 17.04.2023 08:00

Дмитро Лунін підбив підсумки тижня у традиційному дайджесті

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

Привітав жителів області з Великоднем і наголосив на дотриманні всіх безпекових заходів.

Крім того, зазначив, що в Полтаві відкрили меморіальну дошку Герою України Віталію «Гоголю» Грицаєнку. Воїн загинув під час оборони Маріуполя.

Область продовжує допомагати переселенцям. 45 громад Полтавщини отримали з обласного гуманітарного штабу речі для побуту та продукти, які передадуть ВПО. Від міжнародних донорів у регіон надійшли 23 генератори різної потужності.

На Полтавщині триває реєстрація для складання національного мультипредметного тесту.

«Продовжуємо працювати в громадах. Оглянули роботу Пирятинського ліцею №6. Там створені два коворкінги, працюють шкільне радіо, кінотеатр, сучасна їдальня, є укриття, – розповів Дмитро Лунін. – У закладах освіти області діють 22 класи безпеки. Дітям і молоді розповідають про правила пожежної, мінної безпеки й цивільного захисту».

Очільник області також зазначив, що Полтавщина – у п’ятірці регіонів, жителі яких найбільше долучилися до штурмових бригад «Гвардії наступу».

Поінформував, що область отримала більше 1 мільйона світлодіодних ламп у межах проєкту уряду України та ЄС.

Наші спортсмени завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України з греко-римської боротьби U-20.

Анатолій Новописьменний на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу встановив національний рекорд.