ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧАСТКОВИХ ПІДТОПЛЕНЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Дата: 18.04.2023 16:00

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків часткових підтоплень на території України

За інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

На даний час гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни.

Наразі залишаються підтоплені 852 дворогосподарства (Чернігівська – 474, Черкаська – 182, Дніпропетровська – 79, Полтавська – 107 та Київська – 10) та 111 будинків (Дніпропетровська – 38, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2), з них 38 дачних.

Полтавська область

На території 6 населених пунктів Кременчуцького району підтоплено 2 житлові будинки, 107 дворогосподарств та 15 га сільськогосподарських угідь.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій