ПРЕЗИДЕНТ ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО БЕЗПЕКОВОЇ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА ПОЛТАВЩИНІ

Дата: 19.04.2023 08:00

Фото без описуФото без опису

Президент провів нараду щодо безпекової та соціально-економічної ситуації на Полтавщині

Під час робочої поїздки у Полтавську область Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової, соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Учасники заслухали інформацію від начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна про соціально-економічне становище в області.

Також було розглянуто питання щодо обстановки на Полтавщині в операційній зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Суми» та щодо готовності військових підрозділів до виконання завдань.

Крім того, під час наради учасники заслухали інформацію про оперативну та криміногенну ситуацію в регіоні.

Офіційне інтернет-представництво Президента України