ПРО ВИКРИТТЯ БРАКОНЬЄРІВ ПІД ЧАС НЕРЕСТУ РИБПАТРУЛЬНИМИ ДЕРЖРИБАГЕНТСТВА

Дата: 22.04.2023 10:00

Про викриття браконьєрів під час нересту рибпатрульними Держрибагентства

Найрезонансніші випадки порушень правил рибальства за останній тиждень зафіксовано на водоймах Вінниччини, Київщини, Кіровоградщини, Полтавщини, Харківщини, Черкащини та Запорізької області.

Полтавськими рибоохоронцями спільно з поліцією в акваторії Кам’янського водосховища задокументовано порушника під час незаконної риболовлі сіткою. Збитки – 220 тис. грн. Крім того, на Кременчуцькому водосховищі виявлено іншого зловмисника, який незаконно наловив сіткою плітки та плоскирки на 99 тис. грн збитків.

Нагадуємо, відповідальне і ощадливе ставлення до водних біоресурсів є вагомим чинником збереження та поповнення їх запасів у наших водоймах.

У Держрибагентстві функціонує всеукраїнська безкоштовна «гаряча лінія»: 0 (800) 50-52-50. Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону.