СПРОЩЕНО МЕХАНІЗМ НАПРАВЛЕННЯ НА ЛІКУВАННЯ ЗА КОРДОН ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 27.04.2023 14:00

Спрощено механізм направлення на лікування за кордон захисників України

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову «Про внесення змін до Порядку направлення осіб із складових сил оборони та сил безпеки, постраждалих у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на лікування за кордон».

Відповідний крок має допомогти захисникам України в максимально стислі терміни отримати необхідне лікування чи реабілітацію за кордоном, без зайвих бюрократичних процедур.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Відтепер медзаклади, в яких захисники України перебувають на лікуванні та/або реабілітації, зможуть самостійно визначати необхідність направлення їх на лікування за кордон, без необхідності проведення консиліуму військово-медичного закладу.

Відповідно до Постанови, медзаклад, в якому захисник України перебуває на лікуванні, самостійно формуватиме висновок про необхідність направлення на лікування за кордон та надсилатиме пакет документів до відповідного державного органу, що входить до складу сектору безпеки й оборони.

Ухвалене рішення дозволить спростити процедуру направлення захисників України на лікування до клінік Європи.

Євроінтеграційний портал