Мобілізація : Не ведіться на інформаційні операції росії

Дата: 09.05.2023 12:00

Mobilizacija Ne Veditjsja Na Inf

Продовжуємо говорити про інформаційні операції росії. Сьогодні про спроби росії дискредитувати мобілізацію в Україні. Країна-агресор використовує в своїх маніпуляціях дуже сильну емоцію – страх. Страх невідомості проникає у кожен куточок, кожної української оселі і знерухомлює навіть найміцніших. Наприклад, жінок і чоловіків, які думають про мобілізацію. І цим активно користується ворог.

Серія роликів про важливість інформаційної гігієни та боротьби з дезінформацією в умовах гібридної війни Росії проти України. У них експерти ділиться своїм досвідом розпізнавання фейків і підкреслюють важливість критичного мислення та перевірки джерел новин. У відео також розглядається інформаційна війна та гібридна війна Росії проти України, зокрема у 2022-2023 роках.