8 травня - День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 14:00

8 травня - День пам’яті та примирення – День Перемоги над нацизмом, День пам’яті полеглих в роки Другої світової війни.

Великосорочинська громада вшанувала та згадала подвиг кожного, хто боровся з нацизмом та переміг його. Війна – це долі багатьох людей, мільйони скалічених життів. Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – надзвичайно великі втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України. В той час загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни.

«Хіба так може плакати весна..?

Дощем холодним – тиждень…

Місяцями….

Ох, ці дощі, як біль, що не спроста,

То плачуть Янголи із неба разом з нами...»

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Тисячі Українців стоять на захисті рідної країни. Боротьба за вільне життя триває і ми неодмінно переможемо задля нашого майбутнього та наших дітей.

Пам’ятаємо загиблих у війнах. Шануємо живих. Слава Україні!