9 травня - День Європи!

Дата: 09.05.2023 09:30

День Європи для українців – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цьогоріч, у важкий для нас час, європейська спільнота не тільки вболіває, підбадьорює, турбується, але й простягає руку реальної допомоги, бере під свій захист, надає порятунок нашим дітям та жінкам, літнім людям і тим, хто потребує особливої уваги.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

У дружньому колі європейських держав Україна обов’язково має стати частиною Європейського Союзу. Впевнений, що європейський вибір країни – це запорука її незалежності, подальшого розвитку науки і культури, забезпечення соціальної справедливості. Сердечно вітаю зі святом! Україна – це Європа!