Культурне дозвілля для переселенців і жителів Полтавщини на цей тиждень

Дата: 24.05.2023 12:00

1 (3)

Обласний театр ляльок, обласна філармонія і симфонічний оркестр продовжують безкоштовно організовувати вистави й концерти для всіх охочих.

25 травня – майстер-клас для дітей-музикантів, ВПО та жителів міста від солістки симфонічного оркестру – Ольги Ландарь (гобой).

26 травня – вистава «Золоте курча» від театру ляльок (Полтава).

30 травня – концертна програма для ВПО «Відкриті серця» від обласної філармонії.

Детальна інформація про час і місце: 099 191 38 36 – (Полтавський симфонічний оркестр),  050 730 59 48 – (Полтавський театр ляльок),  066 855 90 99 – (Полтавська обласна філармонія).

Слава Україні!