11 освітянам Полтавщини вручили відзнаки Міносвіти

Дата: 31.05.2023 16:00

8 (11)

На апаратній нараді начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін вручив освітянам Полтавщини відзнаки Міністерства освіти і науки України: нагрудні знаки «Відмінник освіти», почесні грамоти і подяки.

Нагороди отримали педагоги ліцею №17 «Інтелект», ясел-садка № 37 «Білосніжка» й Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги.

Наказом Міністра освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджені педагогічні працівники закладів освіти Полтавської області.

Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» отримали:
Юлія Приходько – вчитель трудового навчання і технологій Полтавського ліцею № 17 «Інтелект»;
Тетяна Герелес – заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського ліцею № 17 «Інтелект».

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена Тетяна Шиманська – вчитель математики Полтавського ліцею № 17 «Інтелект».

Подяку Міністерства освіти і науки України отримали:
Людмила Говтвяниця – заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського ліцею №17 «Інтелект»;
Валентина Корочанська – директор Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги;
Юлія Курбала – музичний керівник Полтавського ДНЗ №37 «Білосніжка»;
Людмила Лавренко – заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського ліцею №17 «Інтелект»;
Марина Лецун – директор Полтавського ДНЗ №37 «Білосніжка»;
Світлана Пасічник – вихователь Полтавського ДНЗ №37 «Білосніжка»;
Світлана Хапікало – вихователь Полтавського ДНЗ №37 «Білосніжка»;
Наталія Чипенко – помічник вихователя ДНЗ №37 «Білосніжка».