Полтавська область передасть Херсонщині човни, мотопомпи, рятувальні жилети

Дата: 08.06.2023 14:00

2 (2)

Полтавщина з матеріального резерву передасть Херсонській області допомогу для ліквідації наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС.

Рішення підтримали депутати на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Завтра його розглянуть на позачерговій сесії облради.

«Підтримуємо Херсонщину! Постійно на зв'язку з керівництвом області. Знаємо, що найнеобхідніше, й саме це спрямуємо. З матеріального резерву Полтавщини передамо п’ять човнів, чотири двигуни для човна, чотири мотопомпи і рукави до них, рятувальні й страхові жилети, рятувальні кола. Відправимо також повітропідігрівники, 10 тисяч літрів бензину та бронежилети», – зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Також учора на підтримку Херсонщини, яка постраждала унаслідок підтоплення, спрямували 10 млн грн з обласного бюджету.