На Полтавщині завершилися навчання з цивільного захисту

Дата: 11.06.2023 14:00

1 (1) (1)

В області провели навчання для фахівців із питань цивільного захисту населення територіальних громад і районних військових адміністрацій.

Як зауважив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, це були три дні інтенсиву – практичного й теоретичного.
«Удосконалювали взаємодію. Злагоджена робота – врятовані життя й довкілля. Провели як практичну, так і теоретичну частину», – сказав Дмитро Лунін.
Нагадаємо, навчання тривали три дні. Під час практичного блоку фахівці відпрацьовували координацію дій під час надзвичайних ситуацій. Протягом теоретичного обговорили питання модернізації системи оповіщення населення, розбудови захисних споруд, планування евакуації та забезпечення матрезерву. Третій день був присвячений протидії ландшафтним пожежам.