На Полтавщині планують розробити регіональну програму підтримки молодих тренерів

Дата: 13.06.2023 18:00

1 (2)

Понад 600 дітей тренуються в Горішньоплавнівській ДЮСШ №1. Відвідують секції боксу, дзюдо, плавання, стрільби, тенісу, шахів і велоспорту. Днями начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін ознайомився з роботою закладу і здобутками вихованців. Вони успішно виступають не тільки на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях.

«Школа забезпечена необхідним інвентарем та приміщеннями. Обговорили додаткову потребу у спортивному одязі й екіпіруванні, зокрема боксерських рукавицях. Окремо порушили питання винагород для переможців змагань. Ведемо перемовини із соціально відповідальним бізнесом про підтримку спортсменів у регіоні», – розповів Дмитро Лунін.

Зосередилися на ще одному важливому аспекті – підтримці молодих тренерів.

«Плануємо розробити профільну регіональну програму й винести її на розгляд сесії облради. Розглядаємо варіант співфінансування програми – з бюджетів громад та області», – зауважив начальник ОВА.