Дмитро Лунін відвідав два села Херсонської області, які відновлюють полтавські будівельники

Дата: 18.07.2023 10:00

02 (4)

У межах проєкту «Пліч-о-пліч» будівельники з Полтавщини відновлюють житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури в двох села Херсонської області – Правдиному та Чкаловому.

Днями  начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін відвідав ці населені пункти та оглянув об'єкти, які полтавські фахівці відновлюють першочергово. Бригади будівельників із нашої області насамперед ремонтують дахи, замінюють вікна та двері в домівках людей.

«Наша мета – на місці зруйнованого окупантами дитсадка у Правдиному побудувати багатоквартирний будинок й облаштувати прилеглу територію», – зауважив Дмитро Лунін.

Також не залишиться без уваги й місцева школа. Полтавські фахівці займатимуться проєктно-кошторисною документацією для її відновлення. У Чкаловому в перспективі – ремонт сільради, дитсадка й ФАПу.