Архітектори й будівельники з Полтавщини продовжують обстежувати зруйноване й пошкоджене житло на Херсонщині

Дата: 31.07.2023 16:00

Зруйнована Будівля

Фахівці з Полтавщини продовжують фіксувати наслідки підтоплення житла на Херсонщині через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС.

«За останні два тижні там працювали ще дві команди архітекторів і будівельників із нашого регіону. Це 30 людей, серед яких співробітники обласної адміністрації, Агентства місцевих доріг, Лубенської, Мачухівської, Миргородської, Полтавської, Терешківської, Щербанівської громад і приватних компаній. Обстежували помешкання людей у Херсоні та в селах Садове й Степанівка», – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За результатами роботи фахівці склали акти обстежень, на основі яких формуватимуть чек-листи. Останні будуть підставою для отримання грошової компенсації за зруйноване нерухоме майно. Робота триває, формується нова бригада з Полтавщини, яка знову вирушить до Херсона.