Культурне дозвілля для переселенців і жителів Полтавщини на цей тиждень

Дата: 16.08.2023 10:00

Культурні Заходи Для ВПО

Обласні симфонічний оркестр, філармонія й театр імені Гоголя продовжують безкоштовно організовувати вистави й концерти для всіх охочих.

15 серпня – майстер-клас на скрипці від симфонічного оркестру для ВПО, дітей-музикантів, захисників (Полтава).

16 серпня – концерт для ВПО від обласної філармонії (с.Новооріхівка Ромоданівської ТГ, Ромодан); творча зустріч із солісткою оркестру Євгенією Михайлик для дітей-музикантів, ВПО, захисників та жителів міста (Полтава).

17 серпня – вистава «Кіт у чоботях» від театру імені Гоголя (Щербані); концерт для ВПО від обласної філармонії (Білоцерківка).

18 серпня – виїзний концерт солістів симфонічного оркестру «Super brass» для ВПО та жителів громади (Миргород); концерт камерного ансамблю оркестру для захисників та захисниць, їхніх родин, ВПО та жителів міста (Полтава).

19 серпня – вистава «Сватання на Гончарівці» від театру імені Гоголя (Велика Багачка); концерт гурту «Краяни» від обласної філармонії (с. Ставкове Зіньківської ТГ).

Детальна інформація про час і місце – 050 109 91 75 (Полтавський театр імені Гоголя), 099 191 38 36 (Полтавський симфонічний оркестр), 066 855 90 99 (Полтавська обласна філармонія).

Слава Україні!