«У вересні очне навчання розпочнуть 95% шкіл», – Дмитро Лунін

Дата: 19.08.2023 12:00

Нарадо По Укриттях

На Полтавщині процес підготовки до нового навчального року триває. В освітніх закладах приводять до готовності укриття, перевіряють безпеку навчального простору: сигналізацію, сигнальні кнопки, а також пожежну безпеку. Хід підготовки обговорили в ОВА, на онлайн-нараді з головами територіальних громад, начальниками РВА.

«Майже три роки діти навчалися онлайн. Спочатку через пандемію ковіду, потім через повномасштабне вторгнення рф. Така форма навчання не забезпечує повноцінний розвиток та соціалізацію дітей, – зауважив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. – Тож маємо надважливе завдання – повернути школярів і студентів у навчальні класи й забезпечити безпечні умови. Всі заклади професійної, професійно-технічної та вищої освіти – з укриттями. У вересні очне навчання розпочнуть 95% шкіл».
На нараді обговорили й можливість розвитку мережі класів безпеки в закладах освіти.