Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:00

Шановні жителі Великосорочинської громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, Слави і Відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ідуть у бій, за нього віддають життя.

Сьогодні, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для нього особисто. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за Героїв-захисників, які відстоюють кордони нашої держави!