Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:00

Шановні жителі Великосорочинської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Вільний дух, стійкість і незламність завжди були притаманні українцям. І сьогодні, в час війни з агресором, нашим Воїнам не бракує незламності духу, сміливості та бажання жити у вільній державі. І кожен мешканець нашої громади старається робити все, щоб разом вистояти в цій важкій боротьбі. Лише завдяки згуртованості, підтримці одне одного, повазі до ближнього та нашої держави, ми переможемо! Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і відстояти нашу незалежність.

Дякую нашим мужнім воїнам, нашим Захисникам та Захисницям, які зараз боронять країну.

Схиляю голову перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність. Вічна пам’ять усім загиблим Героям!

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги, непохитної віри в Перемогу. Нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!