Звернення сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2023 08:00

Шановні мешканці Великосорочинської громади!

29 серпня ми об’єднуємося в шані та вдячності нашим співвітчизникам, які відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя заради майбутніх поколінь. Це День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, день пошани і увічнення героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю.

Схилимо голови на вшанування пам’яті наших Героїв, які загинули, захищаючи рідну землю. Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про захисників, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих воїнів завжди буде жити в наших серцях. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них.

Бажаю усім мирного неба, добробуту, родинного затишку і віри у щасливе майбутнє нашої держави!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ