Допомога військовим, нові «швидкі» та шкільні автобуси, старт навчального року – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня

Дата: 04.09.2023 08:30

Дмитро Лунін (7)

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

Цього тижня ворог атакував Полтавщину. Влучив у промисловий обʼєкт. Чотири людини загинули. Як зазначив Дмитро Лунін, це велика втрата для Полтавщини.
У День пам’яті загиблих захисників України провели панахиду за полеглими воїнами. Поклали квіти на Алеях Героїв у Полтаві й Затуриному.
Передали чергову допомогу військовим на фронт. Потужний всюдихід отримали наші морські піхотинці.
Шоста ротація наших архітекторів і будівельників повернулася додому з Херсона. Уже 36 осель відновили робітники з Полтавщини у Правдиному і Чкаловому.
«Зустрілися з Постійним представником ПРООН Яко Сільє. Обговорили подальшу співпрацю, – розповів Дмитро Лунін. – Також провели зустріч із представниками Харківського кластеру інформаційних технологій».
27 «швидких» отримали бригади екстреної меддопомоги від МОЗ.
7 шкільних автобусів передали навчальним закладам області. Один із них обладнаний для пасажирів з інвалідністю.
Провели серпневу конференцію  педагогічних працівників.
Із 1 вересня школярі на Полтавщині вивчатимуть економіку у 8 та 9 класах.
В області триває третій етап обміну старих ламп на нові LED. Послуга тепер доступна для ОСББ, соціальних установ та закладів культури.
Маємо спортивні досягнення.  Збірна України з голболу – бронзові призери Всесвітніх ігор сліпих у британському Бірмінгемі.
12 медалей завоювали юніори і дорослі спортсмени з Полтавщини на 25-му чемпіонаті світу з параармреслінгу.