ГОКОВ Сергій Вікторович 25.01.1997-31.03.2022

Дата: 03.04.2022 14:20

Сергій Гоков народився в селі Ковалівка 25 січня 1997 року.

Закінчив Ковалівську школу та отримав освіту за спеціальністю електроавтомеханік. У 2017 році пішов на строкову службу до Президентського полку та розпочав військову кар'єру, став учасником ООС на сході України, отримав звання сержанта.

Отримав Нагрудний знак "Ветеран війни" та Козацький хрест 3 ступеня.

Займав посаду командира відділення спеціального призначення сил спеціальних операцій.

Став учасником миротворчої місії в Демократичній Республіці Конго та отримав Медаль від Організації Об'єднаних Націй за участь в миротворчій місії.

Був нагороджений Нагрудним знаком сил спеціальних операцій "Вовк 4 ступеня".

В період повномаштабного вторгнення ворога, виконував завдання зі спеціальної розвідки на території Харківської та Дніпропетровської областей.

1 березня потрапив в засідку, отримав поранення, не зважаючи на ворожі обстріли, продовжив виконання спеціального завдання і врятував сім'ю бойового побратима від неминучої загибелі.

18 березня Указом президента був нагороджений Медаллю від президента "за військову службу Україні".

Загинув 31 березня 2022 року. Похоронений у рідному селі Ковалівка Великосорочинської територіальної громади на центральному кладовищі.