СВИРИДОВ Анатолій Анатолійович 23.02.1977 – 24.10.2022

Дата: 28.10.2022 14:15

Анатолій Свиридов народився 23 лютого 1977 року у м.Чернівці, де пішов до школи.

Закінчив навчання у Миргородській школі № 7. У 1994 році продовжив навчання у Професійно-технічному училищі №44 м.Миргород, де здобув спеціальність машиніст-тракторист.

У 1995 році Анатолій Свиридов був призваний до лав ЗСУ. Отримав звання молодший сержант. Служив по контракту у 831-й бригаді тактичної авіації, згодом перевівся до оперативно-рятувальної служби цивільного захисту України.

З 2014 року одним із перших пішов захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, взявши участь у АТО. 2016 року отримав поранення. Після реабілітації підписав контракт і - знову на службу. В ході повномасштабного вторгнення рф у 2022 році отримав ще одне поранення. Але після декількох перенесених операцій Анатолій продовжив захищати нашу країну. 24 жовтня 2022 року перестало битися серце нашого захисника.

У Анатолія Анатолійовича залишилася дружина, батьки, четверо дітей, старший син Свиридов Сергій Анатолійович оберігає наш спокій на східному кордоні, продовжуючи військову справу діда та батька.