ГАЙТЕРОВ Дмитро Олегович 07.06.1990 – 25.10.2022

Дата: 30.10.2022 14:11

Дмитро Гайтеров народився 7 червня 1990 року в місті Краснодон Луганської області. Там же в 1997 році пішов до 1 класу загальноосвітньої школи № 8. Потім Родина Дмитра переїхала до Великих Сорочинців.

З 2000 року Дмитро навчався у Великосорочинській ЗОШ. Після закінчення здобув освіту в ПТУ № 56 у с. Яреськи Шишацького району за спеціальністю оператор комп’ютерного набору. Після отримання диплома Дмитро переїхав до Львова. 18 липня 2022 року був призваний на військову службу з міста Львів.

Для здобуття високої кваліфікації проходив бойове навчання у Великій Британії. Після закордонного навчання служив стрільцем–санітаром 1-го десантно–штурмового батальйону військової частини А0284. Дмитра направили на службу до Луганської області. «Ангел» - такий позивний мав Дмитро.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях 25 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Невське Луганської області Дмитро Гайтеров загинув.

У Дмитра залишилися 7 річний син, мати, дружина та брати.