ПАСТУХ Сергій Анатолійович 24.08.1982 – 28.11.2022

Дата: 02.12.2022 13:55

Сергій Пастух народився 24 серпня 1982 року в с. Савинці Миргородського району Полтавської області. У 1989 році пішов до 1 класу Савинцівської ЗОШ І-ІІІ ст., яку закінчив у 2000 році. У 18 років був призваний до лав Збройних Сил України.

Службу проходив у м. Київ при Президентському полку, отримав звання молодший сержант. Після служби в армії тривалий час служив по контракту у військовій частині у м. Миргород.

2 травня 2022 року мобілізований до Збройних Сил України. Перебував у м. Київ, захищав державу на кордоні поблизу Білорусії, пізніше - на Бахмутському напрямку. Отримав звання сержант.

Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов’язок, виявивши стійкість і мужність в боях за нашу державу, 28 листопада 2022 року від отриманих поранень несумісних із життям, Сергій Пастух загинув.

У Сергія Пастуха залишилися діти, дружина, мати.